• Lasku mäest alla ja tunne vabadust!

 • Suusareisid Soome

  Lumine paradiis
  põhjamaal:
  suusareisid Soome

  Soome suusareisid pakuvad talvevõlusid ja
  elamusi igale suusahuvilisele

  Soome, maailmakuulus oma kauni looduse ja talviste võlude poolest, on suurepärane sihtkoht suusahuvilistele.

  Soome pakub mitmekülgseid suusapiirkondi, kus võib nautida nii klassikalist suusatamist kui ka lumelauasõitu. Tutvustame mõningaid Soome kuulsamaid suusakuurorte, nagu Levi, Ruka ja Ylläs, avastades nende ainulaadseid radu ja võluvat talvist atmosfääri.

   

  Suusareisid SoomeSoome Saunakultuur ja Après-ski

  Soome on tuntud oma saunakultuuri poolest, mis muudab suusapuhkuse veelgi lõõgastavamaks. Avastame Soome saunade maailma ja kuidas need pakuvad suurepärast taastumist pärast päeva nõlvadel. Samuti uurime Soome après-ski stiili, kus kohalikud ja külastajad saavad nautida head seltskonda ja maitsvat kohalikku toitu.

  Uurime Soome talvist sündmustekalendrit, kus toimuvad mitmesugused suusapidustused ja festivalid. Olgu selleks siis suusavõistlused, lumekujude festival või traditsioonilised taluturud, Soome pakub talvist meelelahutust igale maitsele.

   

  Peresõbralikud Suusapiirkonnad

  Räägime suusapiirkondadest, kus pered saavad nautida ühiseid talviseid seiklusi. Lastesõbralikud nõlvad, suusakoolid ja mitmekesised tegevused muudavad Soome suusareisi ideaalseks puhkuseks kogu perele.

  Soome suusareisid pakuvad talvevõlusid ja elamusi igale suusahuvilisele.

  Soome suusareisid pakuvad talvevõlusid ja elamusi igale suusahuvilisele. Olgu eesmärgiks ekstreemne mäesuusatamine või lõõgastav talvepuhkus, Soome lumised maastikud ja rikkalik talvine kultuur pakuvad midagi kõigile.

   

  Soome suusareiside pakettid


   

  0
   Sinu reisid
   Ostukorv on tühiTagasi reiside juurde