• Lasku mäest alla ja tunne vabadust!

 • Suusareisid Austriasse

  Avasta Talvemõnud:
  Suusareisid Austriasse

  Austria, kuulus oma ajalooliste linnade ja maaliliste Alpide poolest.

   

  Austria, kuulus oma ajalooliste linnade ja maaliliste Alpide poolest, tõmbab talisportlaste tähelepanu oma suurepäraste suusatamisvõimaluste poolest.

   

  Austria St. AntonSuurepärased suusakuurordid: Alpide lumised tipud

  Austria uhkustab end mitmekülgsete suusakuurortidega, millel on nii algajatele kui ka kogenud suusatajatele mõeldud rajad. Tutvustame mõningaid kuulsamaid kohti nagu St. Anton, Kitzbühel ja Schladming, kus saate nautida mitte ainult suurepäraseid laskumisi, vaid ka kaunist Alpi maastikku.

   Austriapärane Suusaelamus: Mäesõidust Après-ski’ni

  Austria on tuntud mitte ainult suusatamise, vaid ka suurepärase après-ski kogemuse poolest. Avastame traditsioonilise Austria talvemeeleolu, kus saate nautida maitsvat glühweini, autentset toitu ja meeleolukat muusikat pärast päeva nõlvadel.

  Uurime Austria suusatraditsioone, alustades klassikalisest suusatamisest kuni põneva suusahüppeni. Lisaks tutvustame talviseid sündmusi ja festivale, mis toovad kokku nii kohalikud kui ka külastajad, et jagada talvemõnusid ja tähistada suusahooaega.

   

  Suusapiirkonnad väikelastele ja perele: lõbus talvine puhkus kogu perele

  Austria ei paku mitte ainult ekstreemset suusatamist, vaid on ka suurepärane koht perepuhkuseks. Räägime suusapiirkondadest, kus on mõnusamad nõlvad ja mitmekesised tegevused, et tagada kogu perele unustamatu talvine puhkus.

  Austria suusareisid avavad ukse ainulaadsele talvemõnule, ühendades suusatamise lumiste nõlvadega, kultuurilised traditsioonid ja lõbusad peretegevused. Olenemata sellest, kas olete kogenud suusataja või soovite lihtsalt nautida talvevõlusid, pakub Austria midagi kõigile.

   

  St.Anton suusakuurord

  St.Anton – mäesuusatamise häll

  St.Anton – mäesuusatamise häll, keskmise raskusastmega laskumised, põnev õhtune elu ja meeletu after ski, võrratud Lech ja Zürs, Rendli fun park ja päikeseline Sonnenkopf…tõenäoliselt kogu maailma esimene suusakurort St.Anton asub 1304 m ü.m.p. Arlbergi suusaregioonis. Arlberg on Austria lumerikkaim piirkond, kus pikal suusahooajal on suurepärased lumeolud ja looduslikult head võimalused suusarõõmude nautimiseks nii suusatajatele kui ka lumelauduritele.

   

  Austria suusareiside pakettid

   

  0
   Sinu reisid
   Ostukorv on tühiTagasi reiside juurde