• Lasku mäest alla ja tunne vabadust!

 • Lumi.ee lugu

  Lumi.ee lugu

  Aastakümnete pikune kogemus talvepuhkuste korraldamisel

  Gruusia Gudauri

  Juba rohkem kui 27 aastat on Lumi.ee olnud eestvedajaks suusa- ja lumelauareiside alal, tuues talisporti armastavaid inimesi kokku ja viies neid põnevatesse sihtkohtadesse üle kogu Euroopa ja kaugemalegi.

  Lumi.ee eristub oma põhjalikult valitud ja mitmekesise sihtkohtade valikuga, mis on suunatud nii kvaliteedi kui ka erinevate maitsete rahuldamisele.

  Lumi.ee peamiste sihtkohtade hulka kuuluvad Slovakkia Tatrad, kus suusatajad saavad nautida suurepäraseid suusaradu ja imelisi vaateid. Austria Alpid, mis on kuulsad oma maailmatasemel tõstukite ja külalislahkuse poolest, pakuvad unustamatuid kogemusi igale suusatajale.

  Grusia Gudauri suusakeskus on ideaalne koht neile, kes otsivad uusi ja põnevaid freeride võimalusi. Itaalia ja Prantsuse Alpid on tuntud oma romantilise atmosfääri ja tipptasemel suusaradade poolest. Soome Himos pakub suurepärast kombinatsiooni peresõbralikest tegevustest ja aktiivsest talispordist. Andorra, väike riik Pürenee mäestikus, üllatab oma kvaliteetsete rajatiste ja soodsate hindadega. Sveitsi, mis on maailmakuulus oma postkaardivaadetega mägedele ja tipptasemel suusakeskustele. Sveitsi sihtkohtades, nagu Zermatt, Verbier ja St. Moritz, saavad suusatajad ja lumelaudurid kogeda tõelist luksust ja kvaliteeti, mis ühendab endas suurepärased suusarajad, esmaklassilised tõstukid ja võrratu loodusilu.

  Lumi.ee eripära seisneb ka reiside korraldamises, kuna  pakume nii bussi- kui ka lennureise, võimaldades klientidel valida endale sobivaima ja mugavaima reisiviisi. Olgu see siis mugav bussisõit või kiire lend sihtkohta, Lumi.ee suudab pakkuda parimaid lahendusi igale kliendile.

  Kogemuste rohkus ja keskendumine just suusareisidele tähendab, et Lumi.ee teab, mida talispordi harrastajad otsivad – professionaalselt korraldatud reisi, mis on täis seiklusi, lõõgastust ja unustamatuid elamusi. Nende pühendumus kvaliteedile ja klientide rahulolule tagab, et iga reis Lumi.ee-ga on eriline ja meeldejääv.

  Kokkuvõttes, kui otsite usaldusväärset ja kogenud partnerit oma järgmiseks suusapuhkuseks, on Lumi.ee suurepärane valik.

  0
   Sinu reisid
   Ostukorv on tühiTagasi reiside juurde